Joga dla Zdrowia

Joga dla Zdrowia
16 kwietnia, 2020 admin

Gościem podcastu jest hipnoterapeutka Małgorzata Leszczyńska, która

Joga dla Zdrowia – Herbamea Podcast #28

Gościem podcastu jest certyfikowana instruktorka jogi Renata Szewczyk. Autorka strony https://jeeyoga.com/ Joga to jej styl życia i o tym pięknie opowiada 🙂

Joga wcale nie musi być skomplikowana, są też zestawy ćwiczeń dla osób mniej rozciągniętych i dla tych, którzy nigdy nie próbowali ćwiczyć jogi. Joga bardzo dobrze tonizuje nerwy, poprawia pamięć i koncentrację.

Harmonizuje ciało i umysł. Jogę można nawet ćwiczyć przy biurku, jeśli dużo pracujesz lub przebywasz w pozycji siedzącej. Każdy z najdzie w jodze coś dla siebie, bez względu na wiek, płeć i stopień wysportowania.

Joga leczy i łagodzi różne dolegliwości z którymi tradycyjna medycyna sobie nie radzi. Przywraca układ hormonalny do prawidłowego funkcjonowania, zwiększa ruchomość stawów, rozciąga mięśnie. Wprowadza lepszy nastrój i radość życia na co dzień.

Renata prowadzi warsztaty jogi w kraju i zagranicą – nawet na Sri Lance 🙂

Posłuchaj rozmowy z moim Gościem, bo warto dowiedzieć się czegoś nowego lub też odświeżyć i ugruntować sobie przydatne informacje na temat jogi dla zdrowia.

Zapraszam też na stronę www Renaty, ponieważ jest tam sporo informacji na temat jogi, a tu podsyłam jej artykuł o jodze w biurze 🙂 https://jeeyoga.com/jak-rozruszac-kos…

Fanpage Renaty: https://www.facebook.com/jeeyoga

POBIERZ BEZPŁATNEGO EBOOKA:
“Zioła Witaminy Minerały”

Jeśli zależy Ci na swoim zdrowiu, chcesz się cieszyć pełnią życia i przy okazji podnieść jego komfort, to ten ebook jest dla Ciebie.

Z ebooka dowiesz się m.in.:

  • Jak radzić sobie z różnymi dolegliwościami
  • Jakie zioła pomagają
  • Jak działają Witaminy
  • Jak działają składniki mineralne
  • Jak przygotować w domu proste mieszanki ziołowe
  • Jak samodzielnie przygotować płukanki do włosów

POBIERZ E-BOOKA