O mnie

Cześć, nazywam się Agnieszka Zawiska. Moja pasja to zioła, rośliny lecznicze i zaszczepianie dobrego samopoczucia. Oprowadzę Cię po świecie ziół i roślin. Dlaczego zioła? Dlatego, że pochodzą z natury, posiadają wiele właściwości leczniczych i w przeciwieństwie do syntetycznych leków nie wywołują skutków ubocznych. Żeby zioła zadziałały należy je stosować regularnie. Większość z nich przez co najmniej 3 miesiące, ponieważ działają powoli. Ich stężenie w organizmie musi być stałe i przez dłuższy czas. Więcej informacji znajdziesz na moim blogu, fanpage’u i na moim kanale na YouTube: Herbamea

Jeśli masz jakieś pytania to napisz na poniższy mail:

[email protected]

Zdrowie masz tylko jedno!

Chcę, aby mój blog stał się przyjaznym miejscem dla Was. Przystanią w której można się zatrzymać na dłużej, poczytać, pobrać bonusy i skorzystać z innych moich produktów autorskich, które będą pojawiały się na blogu.

Człowiek jest czymś więcej niż prostą sumą części. To współistnienie serca, ciała, mózgu, umysłu i duszy. Wszystkie te elementy tworzą unikatową całość. Każdy z nas jest inny, ale też mamy wiele wspólnego. Warto łączyć rozwój ciała i umysłu oraz zakotwiczać zdrowe nawyki. Takie, które wspomogą nas w codziennej podróży przez życie. Takie, które będą podporą niezależnie od okoliczności.

Herbamea to miejsce, gdzie poruszam tematy związane z poprawą zdrowia i podaję gotowe wskazówki i przepisy do zastosowania w warunkach domowych. W zdrowym ciele zdrowy duch. Dlatego postanowiłam pisać na blogu i umieszczać materiały bonusowe, które wspierają także psychikę człowieka, pomagają budować pozytywne przekonania. Ładują pozytywną dawką emocji i uczuć.

Można też odwrócić tezę i powiedzieć, że ryba psuje się od głowy. Więc, aby tak się nie działo to naszą głowę również będziemy dopieszczać tu i karmić wspaniałymi oraz wartościowymi treściami, które pomogą podnieść dobre samopoczucie.

Kiedy człowiek zatruwa swoją codzienność negatywnym podejściem do życia to ciało atakują toksyny. Pamiętaj, że siła bierze się z koncentrowania myśli w poszukiwaniu rozwiązań. I w tym będę Wam pomagała też tu na blogu. Bo, żeby poczuć pozytywną zmianę, to trzeba zrobić pierwszy krok, a potem drugi i kolejny. Czasami po drodze człowiek się przewróci, ale to normalne przy nauce – to etap przy szlifowaniu lepszej jakości życia.

Czasami rzucając się z motyką na słońce cierpi nie tylko ciało, ale i psychika, bo rozczarowania, żal i ból nie zawsze są łatwe do przepracowania tak od razu. Niekiedy chcielibyśmy robić rzeczy wielkie i oczekujemy szybkich efektów. Kiedy w coś się angażujesz szczerze i robisz to dokładnie, i konsekwentnie każdego dnia, to efekty prędzej czy później pojawią się.

Motywacja jest tym co pomaga rozpocząć zmianę w życiu, pomaga się jej uchwycić, a konsekwencja w działaniu jest tym co pozwala wytrwać w dążeniu do celu. Motywacji potrzebujemy często i taką motywację będę starała się tu na Herbamea Wam podsuwać. Aby każdy Wasz dzień był lepszy od poprzedniego lub równie dobry 🙂

Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, to rób małe rzeczy w wielki sposób.

Korzystaj z wiedzy jaką tu umieszczam z zakresu ziołolecznictwa, terapii naturalnych i zmiany przekonań z negatywnych na pozytywne. Bo to wszystko pomoże Ci lepiej żyć i lepiej się czuć. A mój uśmiech do Was wysyłam teraz prosto z mojego serca. Niech będzie iskierką nadziei, radością, inspiracją, dobrą myślą i tym wszystkim co sprawi, że i Twoja twarzy odwzajemni uśmiech 🙂